Pojištění vozu

Zprostředkování pojištění vozidla

Jsme smluvním partnerem pojišťoven KOOPERATIVA, ČESKÁ PODNIKATELSKÁ POJIŠŤOVNA, GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA, ČSOB, UNIQA. Díky tomu nabízíme jedny z nejlepších produktů (nejlepší produkty) v oblasti pojištění všech druhů osobních, užitkových a nákladních vozidel na českém trhu. Pomůžeme vám s výběrem vhodného produktu i se všemi administrativními úkony.

Sjednání povinného ručení nebo havarijního pojištění je snadné, potřebujete k tomu pouze velký technický průkaz vašeho vozidla a občanku.

Potřebné doklady:

• občanský průkaz
• velký technický průkaz

Chcete sjednat pojištění vozidla?

Mám zájem o *
Pro načtení bonusů uveďte typ klienta *
IČ nebo rodné číslo
Sídlo podnikání nebo adresa bydliště
typ vozidla: *
značka vozidla *
obsah
rok výroby
hmotnost vozidla
cena vozu
spoluúčast
jméno a příjmení *
adresa
telefon *
E-mail: *
* povinné pole

Povinné ručení:

Povinné ručení je nejrozšířenějším druhem pojištění vozu. V České republice totiž platí pro všechny majitele nebo provozovatele vozidla zákonná povinnost sjednat si povinné ručení (pojištění odpovědnosti z provozu vozidla). Jeho základním účelem je pojistná ochrana zdraví a majetku třetích osob, kterým byla způsobena škoda zapříčiněná provozem vozidla. Nesplnění této povinnosti má v případě dopravní nehody fatální následky. V současnosti funguje systém, který aktivně vyhledává a sankcionuje nepojištěná vozidla s registrační značkou.
Až na určité výjimky musí být povinným ručením „vybaveno" každé motorové vozidlo! Jak už správný název napovídá, z tohoto pojištění je hrazena případná škoda, kterou automobil způsobí na jiném majetku nebo jiných osobách. Při jediné dopravní nehodě mohou vzniknout mnohamiliónové škody, sjednání povinného ručené proto rozhodně nepodceňujte.
Z nepřeberné nabídky mnoha pojišťoven se spoustou parametrů, bonusů a malusů (přirážek k základnímu pojištění) pro vás vybereme nejvýhodnější variantu. Prostřednictvím našich exkluzivních smluv s pojišťovnami Vám zajistíme jedny z nejlepších cen na trhu (nejlepší ceny na trhu).

Havarijní pojištění:

Havarijní pojištění chrání vozidlo před škodami vzniklými v důsledku odcizení vozidla, havárie, vandalismu, neoprávněného užití vozidla nebo v případě živelných pohrom.
U havarijního pojištění Vám pojišťovna uhradí škodu, kterou si způsobíte vlastní vinnou. V případě dopravní nehody slouží havarijní pojištění ke krytí škod na vlastním automobilu.
Cena havarijního pojištění by neměla být hlavním kritériem při posuzování a výběru konkrétního pojištění. Důležitější než cena je kvalita (šíře) pojištění, kvalita asistenčních služeb, rychlost a nakonec samotná likvidace vozidla. Výše pojistného závisí na celé řadě parametrů, jakými jsou např. cena, stáří vozidla, míra spoluúčasti a úroveň zabezpečení vašeho vozu.
Uzavřením havarijního pojištění společně s povinným ručením zpravidla získáte slevu, lepší asistenční služby a mnoho dalších výhod. Cenu pojištění v průběhu let mohou významně snižovat i další bonusy.